+38 067 010 00 77

Бренди

Partner logo
Partner logo
Secolink
Eurosec
Digital systems
Skybrake

АUTHOR

Інноваційній іммобілайзер

IGLA - Цифрова протиугінна система нового покоління. Унікальний пристрій з інноваційною технологією цифрової блокування двигуна за штатними шинам CAN і LIN.Авторизація (зняття з охорони) здійснюється введенням PIN-коду штатними кнопками в салоні автомобіля, сигналом мініатюрної радіопозначки або смартфоном з встановленим мобільним додатком. При спробі почати рух без авторизації IGLA заблокує двигун.

EUROSEC

Якість родом із Європи

Компанія виробник "KODINIS RAKTAS" заснована в 1996 р в місті Вільнюсі, займається розробкою та виробництвом охоронних та протиугінних систем для авто та приміщень. 
Надійна, недорога, система володіє всіма основними функціями і функцією внутрішнього іммобілайзера. Ця сигналізація підходить для більшості автомобілів, їй віддають перевагу багато спеціалістів, що гарантують якість своєї роботи.

SKYBRAKE

Надійні іммобілайзери, відомі на весь світ

Компанія AUTONAMS ltd - розробник іммобілайзерів Skybrake, заснована в 1994 році, є винахідником, розробником і виробником продуктів бездротових технологій. Головним чином підприємство займається розробкою і виробництвом продуктів для захисту транспортних засобів, систем управління автопарку.

Автомобільний іммобілайзер Skybrake може бути відмінним доповненням до автосигналізації або використовуватись самостійно.

Суть роботи пристрою полягає у блокуванні автомобільного двигуна при спробі крадіжки машини при відсутності персональное "мітки" водія.

DIGITAL SYSTEMS

Маячки та моніторинг 

Латвійська компанія Digital Systems Factory (DSF) була заснована в 2012 році. Компанія працює в області електроніки - наукові дослідження і розробки, виробництво, автоматизація і консалтинг.

DSF пропонує клієнтам таке обладнання: системи GPS моніторингу транспортних засобів, системи пошуку, охоронні й протиугінні системи, охоронні рішення для приватних будинків і квартир. Так само маємо системи автоматизацій опалення та дистанційного керування.

Patrolline

Охоронні системи для авто

Охоронна система Patrolline HPS840NEW є новітньою версією автосигналізації HPS840 і має широкий перелік охоронних функцій. Управління сигналізацією здійснюється за допомогою штатного пульта дистанційного керування центральним замком автомобіля