+38 067 010 00 77

EUROSEC GN 8

Надійна система володіє всіма основними функціями і функцією внутрішнього іммобілайзера. Ця сигналізація підходить для більшості автомобілів, їй віддають перевагу багато монтажники і установники, що гарантують якість своєї роботи. У комплект вироби входять стильні брелоки з великими зручними кнопками.
Система має безпечний динамічний код, а її функції відповідають вимогам ЄС. Перевага "Eurosec GN8" - надійне блокування двигуна, що охороняє автомобіль від крадіжки, і можливість відключення охорони ПІН кодом, що дозволить уникнути проблем в дорозі, пов'язаних з втратою брелка або розрядкою його батареї.
Удосконалена автосигналізація, що має інтерфейс CAN-BUS і більше 600 різних моделей автомобілів в базі даних CAN-BUS. Система сигналізації має вбудований модем GSM / GPRS і приймач GPS.

Опис

Нижче представлені характеристики і переваги продукту

Heading photo

Основні функції

● Slave-peжим: Управління системою здійснюється з штатного брелока авто або за допомогою штатної функції безключового доступу● Вбудований CAN-модуль: Забезпечує швидку установку і коректну роботу SLAVE-режиму● Датчик KSD: Інтегрований цифровий датчик нахилу, удару і руху з можливістю настройки чутливості по телефону● Іммобілайзер: Відключення режиму іммобілайзера кнопкою / транспондером● Anti Car Jack: Три / шість протиугінних режимів, які відключаються кнопкою / транспондером● Вбудований інтерфейс управління: Цифровим замком капота FORTRESS SMARTLOCK і цифровий бездротовий блокуванням двигуна● Цифрова герметична сирена: Можливість зміни гучності і типу сигналу● Інтегрований MINI-USB: Для зручного програмування призначених для користувача функцій та оновлення програмного забезпечення системи● Управління з телефону

  • Детальніше

    ● Вбудований GSM-модем дозволяє управляти охоронно-сервісними функціями, а також отримувати тривожні сповіщення на мобільний телефон GPS-позиціонування: Визначення місцезнаходження авто за допомогою технології GPS з точністю до кількох метрів. Безкоштовний моніторинг зі збереженням даних про поїздки за місяць● LBS-позиціонування: Визначення місцезнаходження авто за допомогою сигналів базових станцій стільникового зв'язку● Додаток для смартфонів SECOLINK: для забезпечення зручного використання системи● АНТІДЖАММЕР: Інноваційна захист від глушилок● Ультразвуковий ЦИФРОВИЙ ДАТЧИК ОБЬЕМУ● Діалоговий код: діалоговий код авторизації на частоті 2.4 ГГц гарантує надійний захист від електронного злому● Автозапуск двигуна: Автозапуск з штатного брелока. Автозапуск безкоштовним дзвінком без з'єднання. Автозапуск через додаток для смартфона● Можливість підключення до охоронного сервера alarmserver.net

Heading photo

До комплекту входить

Головний блок 1 шт.
Сирена 1 шт.
Монтажний комплект 1шт.
Мітка 2шт.

  • Детальніше

    Є можливість підключення до охоронного сервера alarmserver.net