+38 067 010 00 77

EUROSEC GN7C.HP

Надійна, недорога, система володіє всіма основними функціями і функцією внутрішнього іммобілайзера. Ця сигналізація підходить для більшості автомобілів, їй віддають перевагу багато монтажники і установники, що гарантують якість своєї роботи.
Система володіє безпечним динамічним кодом, а її функції відповідають вимогам ЄС. Перевага "Eurosec GN7C" - надійне блокування двигуна, що охороняє автомобіль від крадіжки, і можливість відключення охорони ПІН кодом, що дозволить уникнути проблем в дорозі, пов'язаних з втратою брелка або розрядкою його батареї.

Опис

Нижче представлені характеристики і переваги продукту

Heading photo

Основні функції

● Slave-peжим: Управління системою здійснюється з штатного брелока авто або за допомогою штатної функції безключового доступу● Вбудований CAN-модуль: Забезпечує швидку установку і коректну роботу SLAVE-режиму● Іммобілайзер: Відключення режиму іммобілайзера кнопкою● Anti Car Jack: Три протиугінних режиму, які відключаються кнопкою ● Вбудований інтерфейс управління: Цифровим замком капота FORTRESS SMARTLOCK і цифровий бездротовим блокуванням двигуна● Цифрова герметична сирена: Можливість зміни гучності і типу сигналу● Інтегрований MINI-USB: Для зручного програмування призначених для користувача функцій та оновлення програмного забезпечення системи


Heading photo

До комплекту входить

Головний блок 1 шт.
Сирена 1 шт.
Монтажний комплект 1шт.